محل تبلیغات شما
اگر تعداد زیادی لباس اتو می کشید شما باید اتو بخارمخزن دار بخرید که مخزن جداگانه آب دارد. مخزن‌ این اتوها زیر میز اتو قرار می‌گیرند و می‌توانید با یکبار پر کردن آب آن تا چند روز با خیال راحت اتو بکشید. اتوهای بخار مخز‌ن‌دار فشار بخار بیشتری را به لباس وارد می‌کنندکه از مزیت های اصلی این اتوها است .

ما به شما اتو مخزن دار تفال را توصیه می کنیم و اگر بپرسید چرا جواب خواهیم داد :

-صرفه جویی در زمان

این اتو برای لباس هایی که به زمان زیادی برای اتو کردن نیاز دارند و بافت ضخیمی دارند مناسب است!در این نوع اتو بخار با فشار بالا به همراه سیلندر میتواند به طور همزمان با چندین لایه پارچه مقابله کند.

-دارای بخار عمودی قدرتمند می باشد

مناسب برای پرده های عمودی و لباس های ظریف با پارچه های نازک که نمی توان مستقیم اتو کرد.

-گرم شدن سریع

ژنراتور بخار فشار بالا ی تفال تنها ۲ دقیقه طول میکشد تا گرم شود، بنابراین نیاز نیست شما مدت زمان طولانی برای اتو کردن منتظر بمانید!

-عمر بالا

قیمت اتو مخزن دار در مقایسه با مارکهای دیگر مناسب می باشد .

اختراع تفال با عنوان جمع کننده آهک anti-calc(ضد رسوب بودن) که در اکثر مدل ها ی اتو تفال هم موجود است بهترین راه مقابله با آب سخت و افزایش طول عمر دستگاه است و بر این اساس ما با قاطعیت می گوییم تفال بهترین مارک اتو مخزن دار می باشد .


معجزه رنگ ها در شادابی و تناسب اندام شما

شاه کلیدی برای جنگ با پوکی استخوان

بهترین سایت پرده درب توری آهنربایی مجیک مش

اتو ,مخزن ,بخار ,دار ,تفال ,لباس ,مخزن دار ,اتو مخزن ,فشار بالا ,می باشد ,این اتوها

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
chromnulipo tersynchriri tperathenhea apigconte فعالیت نوروز علیپور در زمینه ساخت فیلم پایگاه اطلاع رسانی سادات سنگلاخ (سادات نور) parduffsimi Henry's page پایان نامه های رشته مدیریت Patricia's info